Новел Недвижности

Се продава Стан во Аеродром, Шифра: J3793

Општи информации:

Последна промена: 04/02/2020  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 67500 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 60 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 67500 EUR Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 67500 EUR

Слични Огласи

Се продава Стан во Аеродром 58 m²
65000 €
Се продава Стан во Аеродром 60 m²
67500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 67500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.