Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3741

Општи информации:

Последна промена: 04/09/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 80000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 72 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 80000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 80000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 80000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.