Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3698

Општи информации:

Последна промена: 04/07/2019  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул. Париска  
Површина: 77 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2018 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 106000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 77 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 106000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 77 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 106000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 108 m²
700 €
Се издава Куќа во Пржино 170 m²
900 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 350 m²
3000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 77 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 106000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.