Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3663

Општи информации:

Последна промена: 23/05/2019  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул. Прашка 
Површина: 98 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 105000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 98 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 105000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 98 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 105000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 98 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 105000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.