Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3663

Општи информации:

Последна промена: 23/05/2019  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул. Прашка 
Површина: 98 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 105000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 98 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 105000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 98 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 105000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 98 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 105000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.