Новел Недвижности

Се продава Стан во Аеродром, Шифра: J3658

Општи информации:

Последна промена: 30/08/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 62 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 66700 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 62 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 66700 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 62 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 66700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 62 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 66700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.