Novel Real Estate Logo

J3610 - Продажба - Стан, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 08/06/2021  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 38 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2018 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 33000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 38 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда. Цена: 33000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 38 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 33000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 115 m²
600 €
Се продава Стан во Карпош 3 115 m²
169500 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
0 €
Се издава Стан во Центар 66 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 38 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 33000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.