Новел Недвижности

Се продава Стан во Аеродром, Шифра: J3551

Општи информации:

Последна промена: 06/03/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 117 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/7 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Подрум: +4м2 
Година на градба: 1984 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 117000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 117 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг. Цена: 117000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 117 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 117000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 117 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 117000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.