Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3548

Општи информации:

Последна промена: 14/10/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул. Прашка 
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/9 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Година на градба: 2015 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 63000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 63000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 63000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €
Се продава Стан во Карпош 2 45 m²
61900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 63000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.