Новел Недвижности

Се продава Стан во Карпош 4, Шифра: J3533

Општи информации:

Последна промена: 21/05/2020  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Подрум: +6м2 
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 63000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 63000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 63000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 63000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.