Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар, Шифра: J3511

Општи информации:

Последна промена: 09/11/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 153 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: запад 
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 150000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Центар со површина од 153 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 150000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 153 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 150000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 65 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 90 m²
600 €
Се издава Стан во Водно 85 m²
500 €
Се издава Куќа во Кисела Вода 135 m²
1300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 153 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 150000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.