Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: J3485

Општи информации:

Последна промена: 10/09/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 83 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/6 
Број на купатила:
Тераса: 3м2 
Ориентација: с-ј 
Година на градба: 2006 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 116000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 83 m2. Екстра: Централно Парно, Клима, Лифт, Нова Зграда. Цена: 116000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 83 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 116000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 83 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 116000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.