Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: J3470

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: исток-запад 
Година на градба: 2007 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 92000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 73 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 92000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 92000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 77 m²
320 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 38 m²
33000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 92000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.