Новел Недвижности

Се продава Стан во Дебар Маало, Шифра: J3463

Општи информации:

Последна промена: 04/09/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 87 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 104400 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 87 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 104400 EUR Se prodava stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 87 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 104400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 87 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 104400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.