Новел Недвижности

Се продава Стан во Козле, Шифра: J3458

Општи информации:

Последна промена: 09/08/2018  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 36500 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 43 m2. Екстра: Клима. Цена: 36500 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima. Cena: 36500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 1 84 m²
500 €
Се издава Стан во Карпош 3 50 m²
350 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima. Cena: 36500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.