Новел Недвижности

Се продава Стан во Аеродром, Шифра: J3446

Општи информации:

Последна промена: 19/02/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 93 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: и-ј 
Година на градба: 2014 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 74000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 93 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 74000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 93 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 74000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 93 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 74000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.