Новел Недвижности

Се продава Стан во Влае, Шифра: J3436

Општи информации:

Последна промена: 13/02/2019  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 53 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 43990 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Влае со површина од 53 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 43990 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Vlae so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 43990 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 150 m²
1500 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 85 m²
93000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 120 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Vlae so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 43990 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.