Новел Недвижности

Се продава Стан во Козле, Шифра: J3368

Општи информации:

Последна промена: 09/11/2018  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 190 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: 45m2 

Финансиски Информации:

Цена: 225000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 190 m2. Екстра:. Цена: 225000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 190 m2. Ekstra:. Cena: 225000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 190 m2. Ekstra:. Cena: 225000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.