Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3356

Општи информации:

Последна промена: 27/12/2018  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +4м2 
Ориентација: север-југ 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 65000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Реновиран. Цена: 65000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Renoviran. Cena: 65000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 112 m²
1400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 300 m²
1600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 90 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Renoviran. Cena: 65000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.