Новел Недвижности

Се продава Стан во Ново Лисиче, Шифра: J3352

Општи информации:

Последна промена: 04/02/2019  
Населба: Ново Лисиче  
Локација: бул. Видое Смилевски Бато 
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 11/12 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 8м2 
Подрум: не 
Ориентација: и-с 
Година на градба: 1987 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 85000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 86 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 85000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 85000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 85000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.