Новел Недвижности

Се продава Стан во Ново Лисиче, Шифра: J3255

Општи информации:

Последна промена: 11/04/2018  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 71 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Кујнски елементи:

Финансиски Информации:

Цена: 74500 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 71 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 74500 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 71 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 74500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Аеродром 60 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 46 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 261 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 71 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 74500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.