Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: J3253

Општи информации:

Последна промена: 18/02/2019  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 69 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/6 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: југ-север-исток 
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 69000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 69 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 69000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 69 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 69000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 150 m²
1500 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 85 m²
93000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 120 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 69 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 69000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.