Novel Real Estate Logo

J3213 - Продажба - Стан, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 10/08/2017  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 55000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 68 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 55000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 68 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 55000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
1750 €
Се издава Стан во Капиштец 57 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 101 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Карпош 3 115 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 68 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 55000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.