Novel Real Estate Logo

J3107 - Продажба - Стан, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 27/02/2017  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 66 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 7м2 
Ориентација: и-з 
Година на градба: 2007 
Клима:
Греење на струја:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 51000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 66 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 51000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 51000 EUR

Слични Огласи

Се продава Стан во Ѓорче Петров 66 m²
47000 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 62 m²
47000 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 65 m²
50000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 51000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.