Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3099

Општи информации:

Последна промена: 12/06/2018  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 52 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2017 
Централно Парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 61500 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 52 m2. Екстра: Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 61500 EUR Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 52 m2. Ekstra: Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 61500 EUR

Слични Огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
62000 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 57 m²
60000 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
60000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 52 m2. Ekstra: Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 61500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.