Novel Real Estate Logo

J3057 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 16/12/2021  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/7 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Ориентација: север 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 71500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 68 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 71500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 71500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Кат од куќа во Козле 152 m²
350 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 71500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links