Novel Real Estate Logo

J3039 - Продажба - Стан, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 13/12/2021  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 126 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје/3 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 22м2 
Подрум: да 
Година на градба: 2004 
Двор: +55м2 
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 148000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Црниче со површина од 126 m2. Екстра: Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 148000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 126 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 148000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 2 88 m²
700 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
1000 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 152 m²
1100 €
Се продава Стан во Кисела Вода 98 m²
130000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 126 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 148000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links