Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: J2936

Општи информации:

Последна промена: 20/06/2017  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 100000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 100000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 100000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 100000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.