Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J2923

Општи информации:

Последна промена: 23/11/2018  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 96 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/9 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +4м2 
Ориентација: исток-север-југ 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 89000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 96 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Реновиран, Клима. Цена: 89000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 96 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Renoviran, Klima. Cena: 89000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 96 m²
89000 €
Се издава Стан во Водно 85 m²
550 €
Се издава Стан во Водно 86 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 96 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Renoviran, Klima. Cena: 89000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.