Novel Real Estate Logo

J2746 - Продажба - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 21/01/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Ориентација: запад 
Година на градба: 2009 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 63000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар со површина од 51 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 63000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 63000 EUR

Слични Огласи

Се продава Стан во Центар 52 m²
62000 €
Се продава Стан во Центар 55 m²
63500 €
Се продава Стан во Центар 54 m²
61000 €
Се продава Стан во Центар 55 m²
66000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 63000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.