Новел Недвижности

Се продава Стан во Капиштец, Шифра: J2499

Општи информации:

Последна промена: 30/10/2017  
Населба: Капиштец  
Локација: ул. Козара 
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/7 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 4м2 
Подрум: +7m2 
Ориентација: исток 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 57000 €
Провизија:

Се продава стан во мирен дел во населба Капиштец, со станбена површина од 46м2 + тераса 4м2, на 2 кат со лифт, со источна ориентација. Се состои од : - дневна соба со кујна и трпезарија - 1 спална соба, - 1 бања, - ходник - балкон. Se prodava stan vo miren del vo naselba Kapishtec, so stanbena povrshina od 46m2 + terasa 4m2, na 2 kat so lift, so istochna orientacija. Se sostoi od : - dnevna soba so kujna i trpezarija - 1 spalna soba, - 1 banja, - hodnik - balkon.

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 160 m²
600 €
Се издава Стан во Водно 90 m²
400 €
Се издава Стан во Козле 68 m²
600 €
Се издава Канцеларија во Центар 53 m²
330 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo miren del vo naselba Kapishtec, so stanbena povrshina od 46m2 + terasa 4m2, na 2 kat so lift, so istochna orientacija. Se sostoi od : - dnevna soba so kujna i trpezarija - 1 spalna soba, - 1 banja, - hodnik - balkon.
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.