Новел Недвижности

Се продава Стан во Капиштец, Шифра: J2414

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2018  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 122 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Ориентација: југ-с-и 
Година на градба: 2008 
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 125000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Капиштец со површина од 122 m2. Екстра: Лифт. Цена: 125000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 122 m2. Ekstra: Lift. Cena: 125000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 122 m2. Ekstra: Lift. Cena: 125000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.