Novel Real Estate Logo

J2269 - Продажба - Стан, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 29/03/2017  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 74 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 4м2 
Подрум: 7м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 56500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 74 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 56500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 56500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
1750 €
Се издава Стан во Капиштец 57 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 101 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Карпош 3 115 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 56500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.