Новел Недвижности

Се продава Стан во Капиштец, Шифра: J1734

Општи информации:

Последна промена: 22/11/2018  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 44 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 8м2 
Ориентација: југ-запад 
Година на градба: 2007 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 50000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 44 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 50000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 50000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 50000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.