Novel Real Estate Logo

H0245 - Издавање - Деловен Објект, Визбегово

Општи информации:

Последна промена: 05/09/2023  
Населба: Визбегово  
Локација:  
Површина: 95 m²
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Подрум: +400м2 
Клима:
Греење на струја:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 4000 €
Депозит: 4000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен деловен објект во Скопје, Визбегово со површина од 95 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Паркинг. Цена: 4000 EUR
Se izdava namesten deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 95 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 4000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 95 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 4000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links