Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Центар, Шифра: H0199

Општи информации:

Последна промена: 11/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 350 m²
Број на соби:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Се издава празен деловен објект во Скопје, Центар со површина од 350 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 1500 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Centar so povrshina od 350 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Centar so povrshina od 350 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.