Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Пинтија, Шифра: H0196

Општи информации:

Последна промена: 11/03/2019  
Населба: Пинтија  
Локација:  
Површина: 7000 m²
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава празен деловен објект во Скопје, Пинтија со површина од 7000 m2. Екстра: Цена: 0 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Pintija so povrshina od 7000 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Pintija so povrshina od 7000 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.