Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Визбегово, Шифра: H0182

Општи информации:

Последна промена: 10/10/2018  
Населба: Визбегово  
Локација:  
Површина: 558 m²
Кат: пр+2 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Подрум: +458м2 

Финансиски Информации:

Цена: 4000 €
Депозит: 4000 €
Провизија: 50%

Се издава празен деловен објект во Скопје, Визбегово со површина од 558 m2. Екстра: Цена: 4000 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 558 m2. Ekstra: Cena: 4000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 558 m2. Ekstra: Cena: 4000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.