Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Центар, Шифра: H0144

Општи информации:

Последна промена: 22/09/2020  
Населба: Центар  
Локација: ул.Железничка 
Површина: 276 m²
Број на соби:
Кат: приземје +2 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 1800 €
Депозит: 1800 €
Провизија: 50%

Се издава празен деловен објект во Скопје, Центар со површина од 276 m2. Екстра: Клима, Употребна дозвола, Централно Парно, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 1800 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Centar so povrshina od 276 m2. Ekstra: Klima, Upotrebna dozvola, Centralno Parno, Sopstveno parno, Parking. Cena: 1800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Centar so povrshina od 276 m2. Ekstra: Klima, Upotrebna dozvola, Centralno Parno, Sopstveno parno, Parking. Cena: 1800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.