Novel Real Estate Logo

H0141 - Издавање - Деловен Објект, Водно

Општи информации:

Последна промена: 30/05/2023  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 200 m²
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен деловен објект во Скопје, Водно со површина од 200 m2. Екстра:. Цена: 2000 EUR
Se izdava namesten deloven objekt vo Skopje, Vodno so povrshina od 200 m2. Ekstra:. Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten deloven objekt vo Skopje, Vodno so povrshina od 200 m2. Ekstra:. Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links