Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Визбегово, Шифра: H0132

Општи информации:

Последна промена: 07/11/2018  
Населба: Визбегово  
Локација:  
Површина: 800 m²
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Двор: 1300м2 

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Се издава празен деловен објект во Скопје, Визбегово со површина од 800 m2. Екстра: Цена: 2000 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 800 m2. Ekstra: Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 800 m2. Ekstra: Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.