Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Аеродром, Шифра: H0109

Општи информации:

Последна промена: 15/02/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 300 m²
Кат: пр 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Се издава празен деловен објект во Скопје, Аеродром со површина од 300 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг. Цена: 1500 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 300 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 150 m²
1500 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 85 m²
93000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 120 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 300 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.