Новел Недвижности

Се издава Магацин во Центар, Шифра: G0161

Општи информации:

Последна промена: 06/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 864 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Подрум: +1000м2 

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава празен магацин во Скопје, Центар со површина од 864 m2. Екстра: Цена: 0 EUR Se izdava prazen magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 864 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 864 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.