Новел Недвижности

Се издава Магацин во Центар, Шифра: G0157

Општи информации:

Последна промена: 11/09/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Се издава празен магацин во Скопје, Центар со површина од 70 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 280 EUR Se izdava prazen magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 280 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.