Новел Недвижности

Се издава Магацин во Влае, Шифра: G0150

Општи информации:

Последна промена: 02/01/2019  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 500 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава празен магацин во Скопје, Влае со површина од 500 m2. Екстра: Цена: 1000 EUR Se izdava prazen magacin vo Skopje, Vlae so povrshina od 500 m2. Ekstra: Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen magacin vo Skopje, Vlae so povrshina od 500 m2. Ekstra: Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.