Новел Недвижности

Се издава Магацин во Пинтија, Шифра: G0145

Општи информации:

Последна промена: 30/10/2017  
Населба: Пинтија  
Локација:  
Површина: 360 m²
Кат:  

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава магацин во Скопје, Пинтија со површина од 360 m2. Екстра: Цена: 0 EUR Se izdava magacin vo Skopje, Pintija so povrshina od 360 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava magacin vo Skopje, Pintija so povrshina od 360 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.