Новел Недвижности

Се издава Магацин во Маџари, Шифра: G0136

Општи информации:

Последна промена: 29/03/2017  
Населба: Маџари  
Локација:  
Површина: 500 m²
Кат:  

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава магацин во Скопје, Маџари со површина од 500 m2. Екстра: Цена: 0 EUR Se izdava magacin vo Skopje, Madjari so povrshina od 500 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava magacin vo Skopje, Madjari so povrshina od 500 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.