Новел Недвижности

Се издава Магацин во Центар, Шифра: G0113

Општи информации:

Последна промена: 25/09/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 85 m²
Кат:  

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава магацин во Скопје, Центар со површина од 85 m2. Екстра: Цена: 200 EUR Se izdava magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Cena: 200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 1 84 m²
500 €
Се издава Стан во Карпош 3 50 m²
350 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.