Novel Real Estate Logo

F1414 - Издавање - Локал, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 13/06/2023  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 34 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен локал во Скопје, Кисела Вода со површина од 34 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 300 EUR
Se izdava prazen lokal vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 34 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 34 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links