Novel Real Estate Logo

F1321 - Издавање - Локал, Чаир

Општи информации:

Последна промена: 23/11/2020  
Населба: Чаир  
Локација:  
Површина: 150 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава локал во Скопје, Чаир со површина од 150 m2. Екстра: Цена: 0 EUR
Se izdava lokal vo Skopje, CHair so povrshina od 150 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Црниче 350 m²
1600 €
Се издава Куќа во Трнодол 250 m²
1000 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava lokal vo Skopje, CHair so povrshina od 150 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.